Ricoh MB9315
-
UitverkochtLeverancier:RicohRicoh 1260D toner zwart - Huismerk Toner Koning - voor Fax 3310 4410 Series - 5.000 pagina's
✓ Past in deze printerNormale prijs €60,95Aanbiedingsprijs €60,95 Normale prijsEenheidsprijs per€60,95
In het kort: Voor de Ricoh MB9315 heb je toners met code Ricoh 1260D nodig. Toner Koning levert deze als huismerk toners met levenslange garantie. Op werkdagen vóór 16:00 uur besteld, wordt je bestelling dezelfde dag verzonden.
- Printer
- Ricoh MB9315
- Merk
- Ricoh
- Serie
- MB serie
- Printtechniek
- laser
- Passende codes
- 1260D
- Aantal passende producten
- 1
- Hoogste capaciteit
- tot ca. 5.000 pagina's (1260D, bij 5% dekking)
- Garantie
- levenslang op huismerk producten
- Verzending
- werkdagen vóór 16:00 uur besteld, dezelfde dag verstuurd met DHL of GLS; levertijd 1 tot 3 werkdagen
Welke toner passen in de Ricoh MB9315?
Voor de Ricoh MB9315 heb je toners met code Ricoh 1260D nodig. In de tabel zie je per product de kleur en de capaciteit. Klik op een product voor alle varianten en voordeelverpakkingen.
| Product | Soort | Kleur | Capaciteit |
|---|---|---|---|
| Ricoh 1260D toner zwart | Toner | Zwart | 5.000 pagina's |
Standaard of hoge capaciteit voor je Ricoh MB9315?
Met de 1260D print je tot ongeveer 5.000 pagina's. Deze aantallen gelden bij 5% dekking op A4 (de ISO-norm). Een hogere capaciteit kost per stuk iets meer, maar per pagina ben je goedkoper uit. Handig voor kantoor of als je regelmatig print.
Huismerk toners voor de Ricoh MB9315
Onze huismerk toners zijn een voordelig alternatief voor de originele Ricoh-toners. Ze worden geleverd met een chip die je printer direct herkent, zodat je zonder gedoe verder kunt printen. Je betaalt een stuk minder per pagina, terwijl de printkwaliteit scherp en gelijkmatig blijft. Op onze huismerk producten geven we levenslange garantie bij normaal gebruik en juiste opslag. Werkt een product onverhoopt niet goed, neem dan contact met ons op via het contactformulier of per e-mail.
Je kunt in je Ricoh MB9315 prima een huismerk toner naast een originele toner gebruiken. Vervang alleen wat op is.
Toner vervangen in de Ricoh MB9315: zo doe je het
De precieze stappen verschillen een beetje per model. Bij de meeste Ricoh-printers werkt het zo:
- Open de voorklep of bovenklep van de printer.
- Trek de toner (of de drum met toner) voorzichtig naar je toe uit de printer.
- Schud de nieuwe toner een paar keer zachtjes heen en weer, zodat het tonerpoeder goed verdeeld is.
- Verwijder de beschermstrip en eventueel de oranje beschermkap.
- Plaats de toner terug tot hij vastklikt en sluit de klep. De printer is daarna direct klaar voor gebruik.
Herkent je Ricoh MB9315 de toner niet?
Dat is meestal snel opgelost. Probeer deze stappen:
- Controleer of de beschermstrip en de oranje kap verwijderd zijn.
- Haal de toner eruit, schud hem zachtjes en plaats hem opnieuw.
- Controleer of de drum goed in de printer zit (bij printers met een aparte drum).
- Zet de printer een minuut uit en weer aan.
- Blijft de melding staan? Neem contact met ons op via het contactformulier of per e-mail.
Tips om langer te doen met je toner
- Schud een nieuwe toner voor het plaatsen een paar keer voorzichtig heen en weer, zodat het tonerpoeder gelijkmatig verdeeld is.
- Bewaar reservetoners koel, droog en uit direct zonlicht, liefst in de originele verpakking.
- Verwijder alle beschermstrips en -tape voordat je de toner in de printer plaatst.
Toner voor je Ricoh MB9315 goed bewaren
Bewaar reserve-toners voor je Ricoh MB9315 in de originele verpakking op een koele, droge plek, uit direct zonlicht. Zo blijven ze lang goed en heb je altijd een reserve klaarliggen als er een op is.
Lege toners gooi je niet bij het restafval. Lever ze in bij een inzamelpunt voor klein chemisch afval of elektronica, zodat ze netjes gerecycled worden.
Deze toner passen ook in
De toner voor de Ricoh MB9315 zijn ook geschikt voor andere printers. Handig als je op kantoor of thuis meerdere printers hebt:
- Gestetner Faxstation F104
- Gestetner Faxstation F550
- Gestetner Faxstation F9103
- Infotec IF2100
- Infotec IF2150
- Infotec IF2200
- Infotec IF4100
- Infotec IF4150
- Lanier Lanierfax LF310
- Lanier Lanierfax LF311
- Lanier Lanierfax LF312
- Lanier Lanierfax LF410
Andere printers uit de MB serie
Bekijk ook alle printers in de Ricoh MB serie of alle Ricoh printers.
Liever zelf zoeken? Ga naar Ricoh toners.
Ook gezocht als: Ricoh MB-9315.
Veelgestelde vragen over de Ricoh MB9315
Welke toner heb ik nodig voor de Ricoh MB9315?
Voor de Ricoh MB9315 heb je toners met code Ricoh 1260D nodig. Alle producten op deze pagina passen in deze printer.
Hoeveel pagina's print ik met de 1260D?
Met de 1260D print je tot ongeveer 5.000 pagina's bij 5% dekking op A4. De werkelijke opbrengst hangt af van wat je print.
Werken huismerk toners goed in de Ricoh MB9315?
Ja. Onze huismerk toners zijn compatibel met de Ricoh MB9315 en hebben een chip die door de printer wordt herkend. Je krijgt er levenslange garantie op bij normaal gebruik.
Vervalt de garantie van mijn printer als ik huismerk gebruik?
In de regel niet. Alleen door het gebruik van huismerk cartridges of toners vervalt de garantie van je printer niet zomaar. Schade die aantoonbaar door een product van een ander merk is veroorzaakt, kan de fabrikant wel uitsluiten. Bij ons heb je bovendien levenslange garantie op het huismerk product zelf.
Mijn Ricoh MB9315 herkent de toner niet. Wat nu?
Controleer of alle beschermtape verwijderd is, plaats het product opnieuw en zet de printer even uit en aan. Helpt dat niet, neem dan contact met ons op via het contactformulier of per e-mail.
Kan ik huismerk en origineel door elkaar gebruiken?
Ja, dat kan zonder problemen. Je vervangt gewoon alleen de kleur die op is.
Hoe weet ik zeker dat dit past in mijn Ricoh MB9315?
Controleer de modelnaam op je printer. Staat daar Ricoh MB9315, dan passen alle producten op deze pagina. Twijfel je, stuur ons dan een bericht via het contactformulier.
Wanneer wordt mijn bestelling verzonden?
Bestel je op werkdagen vóór 16:00 uur, dan versturen we je bestelling dezelfde dag met DHL of GLS. Meestal heb je je pakket binnen 1 tot 3 werkdagen in huis.
Shop per categorie
Niet gevonden wat je zocht? Bekijk alle categorieën.
