Samsung SL-M2870FD / SL-M2870FW

Je bekijkt producten voor

Samsung SL-M2870FD

Andere printer? Kies je model →

1 producten


In het kort: Voor de Samsung SL-M2870FD heb je toners met code Samsung MLT-D116L nodig. Toner Koning levert deze als huismerk toners met levenslange garantie. Op werkdagen vóór 16:00 uur besteld, wordt je bestelling dezelfde dag verzonden.

Printer
Samsung SL-M2870FD
Merk
Samsung
Serie
SL serie
Printtechniek
laser
Passende codes
MLT-D116L
Aantal passende producten
1
Hoogste capaciteit
tot ca. 3.000 pagina's (MLT-D116L, bij 5% dekking)
Garantie
levenslang op huismerk producten
Verzending
werkdagen vóór 16:00 uur besteld, dezelfde dag verstuurd met DHL of GLS; levertijd 1 tot 3 werkdagen

Welke toner passen in de Samsung SL-M2870FD?

Dit is het complete overzicht van onze huismerk toners voor de Samsung SL-M2870FD. Zo bestel je in één keer de juiste toner, zonder te hoeven zoeken.

ProductSoortKleurCapaciteit
Samsung MLT-D116L toner zwartTonerZwart3.000 pagina's

Standaard of hoge capaciteit voor je Samsung SL-M2870FD?

Met de MLT-D116L print je tot ongeveer 3.000 pagina's. Deze aantallen gelden bij 5% dekking op A4 (de ISO-norm). Print je veel? Kies dan voor een hoge capaciteit: je wisselt minder vaak en betaalt minder per pagina.

Huismerk toners voor de Samsung SL-M2870FD

Onze huismerk toners zijn een voordelig alternatief voor de originele Samsung-toners. Ze worden geleverd met een chip die je printer direct herkent, zodat je zonder gedoe verder kunt printen. Je betaalt een stuk minder per pagina, terwijl de printkwaliteit scherp en gelijkmatig blijft. Op onze huismerk producten geven we levenslange garantie bij normaal gebruik en juiste opslag. Werkt een product onverhoopt niet goed, neem dan contact met ons op via het contactformulier of per e-mail.

Huismerk toners en originele toners kun je gewoon door elkaar gebruiken in je Samsung SL-M2870FD. Je hoeft dus niet alle kleuren tegelijk te vervangen.

Toner vervangen in de Samsung SL-M2870FD: zo doe je het

De precieze stappen verschillen een beetje per model. Bij de meeste Samsung-printers werkt het zo:

  1. Open de voorklep of bovenklep van de printer.
  2. Trek de toner (of de drum met toner) voorzichtig naar je toe uit de printer.
  3. Schud de nieuwe toner een paar keer zachtjes heen en weer, zodat het tonerpoeder goed verdeeld is.
  4. Verwijder de beschermstrip en eventueel de oranje beschermkap.
  5. Plaats de toner terug tot hij vastklikt en sluit de klep. De printer is daarna direct klaar voor gebruik.

Herkent je Samsung SL-M2870FD de toner niet?

Dat is meestal snel opgelost. Probeer deze stappen:

  • Controleer of de beschermstrip en de oranje kap verwijderd zijn.
  • Haal de toner eruit, schud hem zachtjes en plaats hem opnieuw.
  • Controleer of de drum goed in de printer zit (bij printers met een aparte drum).
  • Zet de printer een minuut uit en weer aan.
  • Blijft de melding staan? Neem contact met ons op via het contactformulier of per e-mail.

Tips om langer te doen met je toner

  • Schud een nieuwe toner voor het plaatsen een paar keer voorzichtig heen en weer, zodat het tonerpoeder gelijkmatig verdeeld is.
  • Bewaar reservetoners koel, droog en uit direct zonlicht, liefst in de originele verpakking.
  • Verwijder alle beschermstrips en -tape voordat je de toner in de printer plaatst.

Toner voor je Samsung SL-M2870FD goed bewaren

Bewaar reserve-toners voor je Samsung SL-M2870FD in de originele verpakking op een koele, droge plek, uit direct zonlicht. Zo blijven ze lang goed en heb je altijd een reserve klaarliggen als er een op is.

Lege toners gooi je niet bij het restafval. Lever ze in bij een inzamelpunt voor klein chemisch afval of elektronica, zodat ze netjes gerecycled worden.

Deze toner passen ook in

De toner voor de Samsung SL-M2870FD zijn ook geschikt voor andere printers. Handig als je op kantoor of thuis meerdere printers hebt:

Andere printers uit de SL serie

Bekijk ook alle printers in de Samsung SL serie of alle Samsung printers.

Liever zelf zoeken? Ga naar Samsung toners.

Ook gezocht als: Samsung SLM2870FD, Samsung SL M2870FD, Samsung MLT D116L, Samsung MLTD116L.

Veelgestelde vragen over de Samsung SL-M2870FD

Welke toner heb ik nodig voor de Samsung SL-M2870FD?

Voor de Samsung SL-M2870FD heb je toners met code Samsung MLT-D116L nodig. Alle producten op deze pagina passen in deze printer.

Hoeveel pagina's print ik met de MLT-D116L?

Met de MLT-D116L print je tot ongeveer 3.000 pagina's bij 5% dekking op A4. De werkelijke opbrengst hangt af van wat je print.

Werken huismerk toners goed in de Samsung SL-M2870FD?

Ja. Onze huismerk toners zijn compatibel met de Samsung SL-M2870FD en hebben een chip die door de printer wordt herkend. Je krijgt er levenslange garantie op bij normaal gebruik.

Vervalt de garantie van mijn printer als ik huismerk gebruik?

In de regel niet. Alleen door het gebruik van huismerk cartridges of toners vervalt de garantie van je printer niet zomaar. Schade die aantoonbaar door een product van een ander merk is veroorzaakt, kan de fabrikant wel uitsluiten. Bij ons heb je bovendien levenslange garantie op het huismerk product zelf.

Mijn Samsung SL-M2870FD herkent de toner niet. Wat nu?

Controleer of alle beschermtape verwijderd is, plaats het product opnieuw en zet de printer even uit en aan. Helpt dat niet, neem dan contact met ons op via het contactformulier of per e-mail.

Kan ik huismerk en origineel door elkaar gebruiken?

Ja, dat kan zonder problemen. Je vervangt gewoon alleen de kleur die op is.

Is er een XL-variant voor de Samsung SL-M2870FD?

Ja. Voor de Samsung SL-M2870FD hebben we ook toners met hoge capaciteit. Daarmee print je meer pagina's voordat je hoeft te wisselen.

Hoe weet ik zeker dat dit past in mijn Samsung SL-M2870FD?

Controleer de modelnaam op je printer. Staat daar Samsung SL-M2870FD, dan passen alle producten op deze pagina. Twijfel je, stuur ons dan een bericht via het contactformulier.

Wanneer wordt mijn bestelling verzonden?

We verzenden van maandag tot en met vrijdag. Alles wat je vóór 16:00 uur bestelt, gaat dezelfde dag nog mee met DHL of GLS; reken op een levertijd van 1 tot 3 werkdagen.

Shop per categorie

Niet gevonden wat je zocht? Bekijk alle categorieën.

1 van 5